Duyuruya ulaşmak için lütfen tıklayınız.
Bildirilerinizi göndermek için buraya tıklayabilirsiniz .

Bildiri son gönderim tarihi 24 Ekim 2019’dur.
  • Kanser Hastalarında İnvaziv Fungal İnfeksiyonlar

    33 Yazar, 28 Konu, Güncel yaklaşımlar, yeni kılavuzlar devam...
    ONLINE KITAP
Bir sayfada 10 haber gösterilmektedir.
 10 Kasım 1938'de sonsuzluğa göçeden, yaşamı boyunca akıl ve bilimin ışığını tüm Ulus'un gelişmesi için tek yön gösterici olarak işaret eden Ulu Önder'i saygı ve özlemle anıyoruz.
 Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 96. yılını çoşkuyla kutlarken, bu kuruluşun mimarı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü her zamankinden daha büyük bir özlem ve saygıyla anıyoruz.
 2019 yılı Nobel Tıp ödülü bu yıl, ikisi ABD'den bir ise İngiliz 3 bilim adamına "hücrelerin ortamdaki oksijen miktarını algılayıp kendilerini buna göre adapte edebilme mekanizmaları"nı açıklayan çalışmaları dolayısıyla verildi...
Prof. Oliver Cornely tarafından açılan ID IN MOTION (IDIM) invaziv fungal infeksiyonlar konusunda bilgi veren videolar sunacak. İlk video "Breakthrough IFI". Kanala üye olabilirsiniz..
9 Eylül 1922'de İzmir işgali sırasında, Ödemiş Manifaturacılar Çarşısı'na asılan Yunan bayrağını gören Tevfik Fikret Serter'in eşi, Emine Hanım'ın kandil ışığında gizlice diktiği 2x4 metre ölçüsündeki Türk bayrağı, zafer kazanılınca Yunan bayrağının olduğu yere asılmıştı. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun..
Febril Nötropeni Derneği kurban bayramınızı kutlar, her gününüzün bayram gibi olmasını diler..
Vefat..
13/06/2019
Sn. Prof. Dr. Serhat Ünal’ın babası vefat etmiştir. Febril Nötropeni Derneği olarak hocamızın acısını paylaşır ve sabır dileriz.  
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi İnfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalından 3 çalışma yayınlandı. Bilgi için habere bakınız..
 Klimik Derneği'nin yayınladığı uluslararası bir dergi olan Infectious Diseases and Clinical Microbiology (IDCM)'in  ilk sayısı yayınlandı. IDCM, tamamen serbest erişilebilen ve makale yayımı için hiç bir ilave ücret talep etmeyen bir dergi olarak yayınlanıyor...
 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun...