• Kanser Hastalarında İnvaziv Fungal İnfeksiyonlar

    33 Yazar, 28 Konu, Güncel yaklaşımlar, yeni kılavuzlar devam...
    ONLINE KITAP
Bir sayfada 10 haber gösterilmektedir.
 9-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara'da yapılan Febril Nötropeni Mezuniyet Sonrası Eğitim kursuna ilişkin konuşma videoları yayınlandı.
 9-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara'da yapılan Febril Nötropeni Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu-2018 slaytlarını ekli pdf dosyasında bulabilirsiniz.
13-16 Nisan 2018 tarihleri arasında Amsterdam'da yapılacak 29. ECCMID Kongresi için son bildiri gönderme tarihi 28 Kasım. Son yıllarda Türkiye'den gönderilen abstarktların sayısı ülkemizin en çok serbest bildiri gönderen ilk 10 ülke arasında yer almasını sağladı. Bildiri gönderme kurallarını haberimizde bulabilirsiniz. 
 Febril Nötropeni Derneği tarafından düzenelenen Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu programı güncellendi. Henüz yayınlanmamış ECMM/ESCMID/MSG Mukormikozis kılavuzunun ayrıntıları kursta tartışılacak. Febril Nötropeni Derneği kursa katılmak isteyenlere katılım desteği sağlıyor.
Febril Nötropeni Derneği tarafından düzenlenen  FEN Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu 9-11 Kasım 2018 tarihlerinde Ankara Swiss Otel'de yapılacak. Kongre için katılım bursu sağlanacak.
Febril Nötropeni Derneği tarafından düzenlenen  FEN Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu 9-11 Kasım 2018 tarihlerinde Ankara Swiss Otel'de yapılacaktır.
 2018 Febril Nötropeni Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu 9-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara'da Swiss Otel'de yapılacak. Bilmsel Programı habermiz ekinde bulabilirsiniz.
 ESCMID ve American Society for Microbiology (ASM), 4-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Lizbon'da ortak bir konferans düzenleyecek. Her yıl değişmeli olarak Avrupa ve ABD'de bir şehirde yapılan konferansın teması 'Antibiyotik Direncine Karşı Yeni Antibiyotik Geliştirilmesi'. Konferansta bir yandan geliştirilen yeni, erken fazdaki antibiyotikler ele alınırken, diğer yandan da antibiyotik geliştirilmesinin finansal, bürokratik ve onay süreçeleri de gözden geçiriliyor. Konferans EMA ve FDA tarafından da çeşitli konuşmacılarla destekleniyor.
Febril Nötropeni Derneği tarafından düzenlenecek olan Febril Nötropeni Mezuniyet Sonrası Eğitim Kursu bu yıl 9-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Swiss Otel, Ankara’da gerçekleştirilecektir.
9-11 Kasım 2018 Swiss Otel, Ankara